banner6

Futbol kadınlarla güzelleşti

banner37

Futbol kadınlarla güzelleşti
banner150 banner151 banner143

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, “OYUN BAŞLASIN” sloganı ile kadın futbol şenliği düzenledi. Acapulco Sports Park’ta gerçekleşen şölenin sponsorluğunu Girişimci Kadınlar Derneği (GİKAD) üstlendi.


Küçük Kaymaklı TSK, China Bazaar Gençlik Gücü TSK, Vadili TÇBSK, Yonpaş Dumlupınar TSK ve Mağusa Spor Akademisi şenliğe katıldı.


Tamamen dostluk havasında yer alan şölende, beş takım, tek devreli lig usulü, 20’şer dakikalık karşılaşmalarla bir araya geldi.

Kanan:  Kadın futbolu için yola çıktık


KTFF Eğitim Üst Kurulu Kadın Futbolu sorumlusu Simay Kanan; Kadın Futbol Ligi için yola çıkıldığını, ilk etapta şenlikle yola çıkıldığını belirterek, sahalarını kadın futbolu için açan Acapulco Otel yetkililerine teşekkür etti. Kanan, takımlara yönelik yaptığı kısa konuşmada, “Bugün eğlenelim, şölen havasında futbol oynamanın tadını çıkaralım” dedi.


KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu da şölene gönderdiği mesajda takımları tebrik etti, standart bir Kadınlar Ligi kurulması için ekiplerin çalıştığını söyledi. Sertoğlu, şölende emeği geçenlere ve sponsorlara teşekkür etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110