Futbol turnuvasında milletvekilleri sahaya çıkacak

15 Kasım KKTC’nin 35. Kuruluş yıldönümü anısına düzenlenen etkinlikler kapsamında, Milli Günleri Kutlama Komitesi organizasyonuyla, 4 takımın katılacağı futbol turnuvası yapılıyor.

Futbol turnuvasında milletvekilleri sahaya çıkacak
  • 11 Kasım 2018, Pazar 21:53

Cumhuriyet Meclisi’nden verilen bilgiye göre, bu kapsamda Cumhuriyet Meclisi futbol takımı, KKTC Masterleri karması, Türkiye Masterleri Karması ve Londra Masterleri Karması turnuvada ter dökecek.

Cumhuriyet Meclisi Futbol takımında, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ın yanı sıra Milletvekilleri Hüseyin Özgürgün, Dursun Oğuz, Sunat Atun, Oğuzhan Hasipoğlu, Ersan Saner, Erhan Arıklı, Hasan Büyükoğlu, Mesut Genç, bazı eski Milletvekilleri, bazı bürokratlar ve Meclis çalışanları yer alacak.

Turnuva kapsamında yarın saat 15.00’te KKTC Masterler Karması ile Londra Masterler Karması Lefkoşa Atatürk stadyumunda karşı karşıya gelecek.

Bu maçın ardından ise Cumhuriyet Meclisi Futbol Takımı ile Türkiye Masterleri karması maçı oynanacak.

Turnuvanın ikinci günü olan 13 Kasım Salı günü Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadyumunda, saat 15.00’te ilk günkü maçlarda kaybeden takımlar üçüncülük maçına çıkacak.

Bu maçın ardından ise ilk gün maçlarda kazanan takımlar final maçı oynayacak.

Maçlar sonrası aynı gün takımlara kupaları verilecek.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 13 10 2 1 17 32
2 YENİCAMİ AK 12 9 2 1 18 29
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 12 7 0 5 9 21
4 CİHANGİR GSK 12 6 3 3 2 21
5 TÜRK OCAĞI LİMASOL 12 6 2 4 9 20
6 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 12 6 2 4 1 20
7 GÖNYELİ SK 12 6 1 5 4 19
8 LEFKE TSK 13 5 4 4 0 19
9 BAF ÜLKÜ YURDU 12 5 3 4 8 18
10 ÇETİNKAYA TSK 12 5 3 4 0 18
11 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 12 2 7 3 -10 13
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 12 2 4 6 -8 10
13 BİNATLI YSK 12 3 1 8 -10 10
14 GİRNE HALK EVİ 12 2 1 9 -9 7
15 ESENTEPE KKSK 12 2 1 9 -15 7
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 12 1 4 7 -16 7
yukarı çık