Futbola motivasyon

banner37

KIBRIS Medya Grubu ile Kemaler Group işbirliğinde bu yıl 9’ncusu düzenlenen “Futbolda Yılın Başarılıları” organizasyonunun görkemli ödül gecesinin ardından, maddi ödüller dün KIBRIS Medya Grubu’nda düzenlenen mütevazı bir törenle dereceye giren futbol adamlarına verildi

banner87
Futbola motivasyon
banner90
banner8

Toplantının başında konuşan KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, KIBRIS Medya Grubu olarak futbola katkı koymaktan büyük mutluluk duyduklarını vurgulayarak, Kemaler Grup Direktörü Hulusi Kemaler’e teşekkür etti.


Hulusi Kemaler ise 9 yıldır süren sponsorluklarının artarak devam edeceğini vurgulayarak, bu işbirliğinden büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

banner134

Ödül alan futbol adamları ise yaptıkları konuşmalarda, kendilerine sağlanan bu motivasyon nedeniyle KIBRIS’a ve Kemaler Grup’a teşekkür ettiler.


Daha sonra toplamı 15 bin TL tutarındaki maddi ödüller sahiplerine verildi. Uğur Gök ile Sedat Devecioğlu kamp nedeniyle törene katılamadı.

  Futbolcular Ünal Kaya, Hasan Piro, hakemler Mehmet Malek, Utku Hamamcıoğlu, Fehim Dayı, teknik adamlar Toygar Davulcu ve Kemal Yürekli maddi ödüllerini Hulusi Kemaler’in elinden aldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75