Futbolcular beklemede

banner37

Futbolun ana unsurlarının başında gelen futbolcular, yaşanan belirsizlik ortamının bir an önce bitmesini ve yeşil sahalara dönülmesini arzu ediyor

Futbolcular beklemede
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Yonpaş Dumlupınar’dan Emre Soytürk, Baf Ülkü Yurdu’ndan kaleci Erdoğan Nay, Merit Alsancak Yeşilova’dan Emin Atabek ve Türk Ocağı’ndan Mehmet Uçar belirsizliğin bir an önce son bulması beklentilerini dile getirdiler.

Emre Soytürk (Yonpaş Dumlupınar)


“Hazırlıklarımıza ara vermeden devam ediyoruz. En erken bir zaman dilimde maçların başlamasını istiyoruz. Gerekli olan hassasiyetin futbolun paydaşlarının tarafından gösterilmelidir ve Sağlık Kurulu’nun futbol maçlarının başlayabilmesi için önlemleri alması halinde kendimizi futbol sahasında maç oynarken bulabiliriz”

Erdoğan Nay (Baf Ülkü Yurdu)


banner134
“Henüz kulübüm ile anlaşmadım fakat bireysel olarak idmanlara devam ediyorum. Liglerin yeniden başlamasını bekliyoruz. Okuduğum için çalışmayan futbolculardan olduğunu ve futbol oynayarak geçimi mi sağlıyorum. Bu yüzden futbol oynayıp hayatlarını sürdürmek istiyorum.”

Emin Atabek (Merit Alsancak Yeşilova)


“Bireysel hazırlık yaparak kendimizi hazır tutmaya gayret gösteriyoruz. Protokol bir an önce imzalanmalı ve futbola dönmenin hesaplarının yapılmasını arzuluyoruz.”

Mehmet Uçar (Türk Ocağı)


“Hazırlıklarımız gayet iyi ve istekli bir şekilde gidiyor. Neşeli ve eğlenceli geçen idmanlarda futbolcular olarak özveri yapıyoruz. Henüz liglerin ne zaman başlayacağını bilmiyoruz fakat ara vermeden çalışıyoruz. Belirsizliğin bir an önce sona ermesini istiyoruz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75