banner6

Futbolda finalin adı: YDÜ-DAÜ

banner37

Futbolda finalin adı: YDÜ-DAÜ
banner151 banner143

Kuzey Kıbrıs Üniversite Sporları Federasyonu (KKÜSF) tarafından organize edilen Üniversitelerarası Futbol Şampiyonası’nda erkeklerde finalistler belirlendi. Geçtiğimiz gün oynanan üçüncü maçlar sonunda Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ile Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) takımları finale yükseldi.


Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (KSTBÜ) ile Rauf Denktaş Üniversitesi (RDÜ) takımları ise üçüncülük için mücadele edecek.

Üçüncü maçlar yoğun yağış altında oynandı


Erkeklerde yoğun yağmur yağışı altında oynanan üçüncü maçlarda RDÜ, Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) takımını 3-0 mağlup ederken, Uluslararası Final Üniversitesi (UFÜ) de Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) takımını 5-0 mağlup etti. DAÜ takımı Girne Üniversitesi’ni 5-0 ile geçerken, YDÜ takımı da KSTBÜ ile 1-1 berabere kaldı.

Final, Karaoğlanoğlu’nda


Üniversitelerarası Futbol Şampiyonası’nda final maçları yarın Karaoğlanoğlu’nda oynanacak. Saat 14.00’te YDÜ ile DAÜ arasında oynanacak maç Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı’nda yapılacak. KSTBÜ ile RDÜ arasındaki üçüncülük maçı da 12.00’de oynanacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104