Futbolun gündemi konuşuldu

banner37

Kıbrıs Spor Servisi yorumcuları KIBRIS TV’nin vazgeçilmez programı Futbolun Zirvesi’nin sezon finalinde geride kalan sezonu değerlendirdi

Futbolun gündemi konuşuldu
banner90
banner99

KIBRIS TV’de yayınlanan ve futbolun nabzının tutulduğu “Futbolun Zirvesi” programı sezon finalini gerçekleştirdi. 2019-20 futbol sezonunun tamamlanmasının ardından Kıbrıs Spor Servisi yorumcuları program konuğu olurken, sezon değerlendirmesi yanında birçok konudaki düşüncelerini paylaştılar.


Şükrü Burağan’ın moderatörlüğünü yaptığı 2 saati aşkın programda Kıbrıs Medya Grubu Spor Müdürü Songuç Kürşad, yorumcular Ogün Genç Kaçmaz, Can İpçioğlu, Ahmet Özyaşar ve Güren Tilki, pandemi sürecinin de yaşandığı uzun lig sezonunda takımların performanslarını analiz etti.

banner134

Yabancı oyuncu ve ekonomik durum masaya yatırıldı


Programda kulüplerin içinde bulunduğu ekonomik durum, devletin futbola olan desteğinin şartlı devamı, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin yabancı oyuncu kontenjanı konusundaki pozisyonu da konuşulan konular arasında yer aldı.


Nicosia Group Kıbrıs Kupası final maçındaki görsel şölen ve başarılı organizasyonun da değerlendirildiği yayında tesislerin yetersizliği de altı çizilen bir detay oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75