Futsalda çeyrek finalistler belirlendi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen "Liselerarası Salon Futbol Birinciliği"ne dün oynanan karşılaşmalarla devam edildi

Futsalda çeyrek finalistler belirlendi
  • 12 Aralık 2017, Salı 10:33

Kızlarda A Grubu'nda Namık Kemal Lisesi, Girne Amerikan Koleji, Bekirpaşa Lisesi ve Atatürk Meslek Lisesi, B Grubu'nda Gazimağusa Meslek Lisesi, Değirmenlik Lisesi, Cumhuriyet Lisesi ve Hala Sultan İlahiyat Koleji çeyrek finale kaldı.


Erkekler A Grubu'nda ise Haspolat Meslek Lisesi, Haydarpaşa Ticaret Lisesi, B Grubu'nda Hala Sultan İlahiyat Koleji, Bekirpaşa Lisesi, C Grubu'nda Lefkoşa Türk Lisesi, 20 Temmuz Fen Lisesi, D Grubu'nda ise Levent Koleji, Yakın Doğu Koleji adını çeyrek finale yazdırdı. Çeyrek final kura çekimi bugün yapılacak.

Sonuçlar:

Kızlar: Cumhuriyet Lisesi-Gazimağusa Meslek Lisesi: 1-2, Polatpaşa Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji: 1-2, Namık Kemal Lisesi-Atatürk Meslek Lisesi: 3-0, 20 Temmuz Fen Lisesi-Necat British College: 0-0 (Penaltılarla 1-0), Değirmenlik Lisesi-Levent Koleji: 2-1, Girne Amerikan Koleji-Bekirpaşa Lisesi: 2-2 (Penaltılarla 1-2)

Erkekler: Cumhuriyet Lisesi-Haspolat Meslek Lisesi: 2-7, Gazimağusa Ticaret Lisesi-Polatpaşa Lisesi: 2-4, Bekirpaşa Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji: 1-1 (Penaltılarla 4-5), Türk Maarif Koleji-Karpaz Meslek Lisesi: 3-0 (Hükmen), Bülent Ecevit Anadolu Lisesi-Lefke Gazi Lisesi: 6-3, Yakın Doğu Koleji-Levent Koleji: 2-3, Girne Turizm Meslek Lisesi-19 Mayıs TMK: 0-3 (Hükmen), Anafartalar Lisesi-Güzelyurt Meslek Lisesi: 2-1, 20 Temmuz Fen Lisesi-Atatürk Meslek Lisesi: 7-1, Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi: 0-3 (Hükmen), Girne Amerikan Koleji-Namık Kemal Lisesi: 5-3

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık