banner6

Futsalda heyecan başladı

banner37

Futsalda heyecan başladı
banner150 banner151 banner143

   Kuzey Kıbrıs Üniversite Sporları Federasyonu (KKÜSF) tarafından organize edilen futsal karşılaşmaları başladı. İlk 2 günü geride kalan karşılaşmalar Gazimağusa Lala Mustafa Paşa Spor Salonu ve Güzelyurt Spor Salonu’nda oynandı.

   İlk gün oynanan maçlarda Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ), Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi (ARUCAD) takımını 15-0 mağlup ederken, Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) takımı da Girne Üniversitesi’ni 17-0 ile geçti. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) takımını 5-0 ile geçerken, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) de Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (KSTBÜ) takımını 2-0 mağlup etti.

   İkinci gün Güzelyurt Spor Salonu’nda oynanan maçlarda GAÜ, KSTBÜ’yü 5-3 mağlup ederken, UKÜ de Rauf Denktaş Üniversitesi (RDÜ) takımını 6-2 ile geçti. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) ile YDÜ arasındaki maçı ise YDÜ 9-1 kazandı.

   Futsalda karşılaşmalar 25 Mart Cuma gününe kadar devam edecek. Final maçları cuma günü Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110