Gazioğlu: Yapılan tam bir fiyaskodur!

banner37

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Başkanı Hasan Gazioğlu, devletin spor federasyonlarına yapacağı katkıların henüz yapılmamasıyla alakalı sitem dolu bir açıklamada bulundu.

Gazioğlu: Yapılan tam bir fiyaskodur!
banner99

Gazioğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Futbola 4. dilim ödendi, spor federasyonlarına 3. Dilim haftaya ödenecek! ( Tam tarih yok) 4. Dilim nerde? BTM hakem ücretleri ödeniyor, spor federasyonlarına da ödenecek! ( Ne zaman belli değil) Bu ayrımdan gerçekten bıktık. Ayırım yok diye defalarca söz veren sizsiniz. Böyle yönetim olmaz, yönetemiyorsunuz! Tenis Federasyonu 2020 yılındaki tüm yapması gereken organizasyonları eksiksiz yaptı.

“Personel maaşlarını da mevcut federasyon bütçesinden karşılıyoruz”

Bu organizasyonlara sporcu katili mi ve seyirci katili mi arşivlerde var. Saha bakımları için iki personel çalıştırıyoruz. Maaşlarını da mevcut federasyon bütçesinden karşılıyoruz. Personelimiz maalesef devletten ödenmiyor. Her federasyonun olduğu gibi bizim de büyük sıkıntılarımız var. Biz kimseden kendimizi ayırmıyoruz, ayrıcalık da istemiyoruz. O yüzden sizler de ayırım yapamazsınız. Ya eşit olacaksınız ya da bu işi yapmayacaksınız. Konu sağlık diye ses çıkarmadık, ama konu popülizm e döndü. Bıktık, soğuttunuz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75