banner6

“Geleceğin takımını kuruyoruz”

banner37

Gençler Birliği teknik direktörü Salih İnce, beş yıllık bir planlama yaptıklarını vurguladı

“Geleceğin takımını kuruyoruz”
banner99

Ahmet ÖZYAŞAR


AKSA Birinci Lig ekiplerinden Gençler Birliği, yaklaşık 2 aydır yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Takımın teknik direktörü Salih İnce, takım olarak çok iyi bir çalışma programı içerisinde olduklarını belirterek, gerek bu sezon gerekse takımın gelecek planlamaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Nisan ayında çalışmalar başladı


Salih İnce, nisan ayında başladıkları salon çalışmalarına temmuz ayı başından itibaren saha çalışmaları olarak devam ettiklerini belirterek, geçtiğimiz haftalarda ise 4 günlük bir kamp yaptıklarını ve kamp boyunca oldukça yoğun şekilde çalıştıklarını belirtti.

Takviyeler yapılacak

banner134


Çalışmalara 28 futbolcu ile başladıklarını fakat yapılan kamptan sonra kadronun 23 futbolcuya indiğini, mevcut kadroya birkaç takviye yapmayı planladıklarını bununla beraber askerliğini yakında bitirecek olan oyuncuları Mehmet Ali Aylanç’ın aralarına katılacağını, bununla beraber yurtdışında bulunan Ahmet Kara’nın ise ülkeye dönmesini beklediklerini belirtti.

Genç kadro


İnce, mevcut kadronun oldukça genç bir kadro ve yaş ortalamasının 23 olduğunun altını çizerek, geçen sezon başı göreve gelir gelmez yönetimle 5 yıllık bir planlama yaptıklarını ve bu planlama doğrultusunda bu sezon genç bir kadro oluşturarak mücadele edeceklerini söyledi.


Bununla beraber gerek altyapı çalışmaları gerekse bölge köylerdeki yetenekli gençlerle takıma uzun yıllar hizmet edecek bir takım yaratmayı hedeflediklerini belirtti.


Çok çalışkan ve disiplinli bir takıma sahip olduklarını belirten İnce, bu takımın bu sezon çok takımın canını yakacağına inandığını vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88