banner6

Geleceğin yıldızları Kaplıca'da yetişecek

banner37

Geleceğin yıldızları Kaplıca'da yetişecek
banner151

Metin Genç başkanlığında son dönemde gerçekleştirdiği alt yapı çalışmalarıyla dikkat çeken Kaplıca Karadeniz 61 Spor Kulübü'nden yeni bir alt yapı atağı geldi. Başkan Metin Genç ve sponsorların büyük uğraşları ve fedakarlıkları sonucu çimlendirmesi tamamlanan ve hizmete açılan Kaplıca Emre Genç Sahası alt yapılarda mücadele eden, bölgenin yıldız adayı yetenekli gençlerinin hizmetine açıldı.

Alt yapılar birleşiyor


Kaplıca, Bafra, Yedikonuk ve Büyükkonuk köyleri alt yapılarda birleşme kararı aldı. Bu doğrultuda, genç yıldız adaylarının A takım seviyesine gelene kadar yetiştirilmeleri için ortak bir proje üretildi ve uzun süreli çalışmalar başlatıldı. Genç yıldız adaylarının gelişimini tamamlayıp A takım seviyesine gelene kadar öncelikle kendi köylerinde oynaması kararı alındı. Ayrıca bütün alt yaş gruplarında söz konusu kulüplerin lige girmeyi hedeflediği ifade edildi.

Sahanın kapları tüm takımlara açıldı


Kaplıca Karadeniz 61 Spor Kulübünün başarılı başkanı Metin Genç; bölge köylerinin birleşmesi ile Kaplıca'da başlatılan alt yapı atağının zaten var olan potansiyeli harekete geçireceğini ve bölgeden bir çok yetenekli oyuncunun çıkacağını düşündüğünü vurguladı. Başkan Genç ayrıca hamlelerinin bununla da kalmayacağını; Merhum Emre Genç anısına Kaplıca Emre Genç Sahası adını verdikleri çim sahalarının tüm kulüplerinin hizmetine açıldığını, buna bağlı olarak kamp yapacak takımların konaklama yapacağı tesislerin  tamamlanması için de yeni projeler hazırlandığını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104