Gençler Birliği düğmeye bastı

banner37

Gençler Birliği düğmeye bastı
banner90
banner99

Ahmet OGAN

Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü tesisleşmeye yönelik olarak düğmeye basıldı. Spor Dairesi’ne ait olan festival alanındaki yerin kullanımı 1984 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile Larnaka Gençler Birliği’ne verilerek kullanılırken, kulübe ait yerin işletmesi kulüp tarafından yapılarak maddi gelir elde edilen yerin mimari çizimi yapılarak projelendirmesinin ardından Spor Dairesi Müdürü Fuat Tek’den onay alan yönetim projenin hayata geçirilmesi için çalışmaları başlattı.


Projenin tüm Mimar ve Mühendislik işleri, Özçizim Mimar ve Mühendislik sahibi Hüseyin Öztörel, tarafından hazılanarak kulübe bedelsiz olarak yapıldı. Projenin kontrollüğü Özçizim Mimar ve Mühendislik sahibi Hüseyin Öztörel tarafından yapılacak.
 

Yıkım çalışmaları başladı


Pandemi sürecinden dolayı futbolun oynanmadığı dönemde kulüp olarak tesisleşmeye yönelik yapmış oldukları girişimler sonucunda sportif faaliyetlerin kullanılacağı sosyal tesis yapımı için projelendirme çalışmaları tamamlandıktan sonra yıkım işlemleri başlatıldı. Festival alanındaki yer İskele Belediyesi ekipleri tarafından yıkım işleri başlatılarak sosyal tesisi yapılacak geniş alan açılmış oldu.

Berkel “Tesisleşmeye Önem Veriyoruz”


banner134
Larnaka Gençler Birliği sosyal tesis projesi hakkında da bilgi veren başkan Rifat Berkel, 12 daireden oluşan projenin sportif faaliyetleri için kullanılacağını belirtilen projenin Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü ve camiasına hayırlı olsun dedi.


Tesisleşmeye çok büyük önem verdiklerini belirten Rifat Berkel, İskele Belediye başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun girişimleriyle, bölge esnafı, bölge yatırımcıların katkıları ile bitirilmesi düşünülen projeye katkı koyan herkese teşekkür etti.

Basın toplantısı


Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü başkanı Rifat Berkel ve yönetim, sosyal tesis projesi hakkında detaylı bilgi ve tanıtım yanında, 2021-2022 yıllarında yapılması düşünülen yeni projelerle ilgili 9 Nisan Cuma günü basın taplantısı düzenleyecek.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75