banner6

Gençler, halı sahada buluştu

banner37

Gençler, halı  sahada buluştu
banner151 banner143

Ahmet OGAN

   İnönü gençleri tarafından organize edilen “Sinde Halı Saha Turnuvası” tamamlandı. 24-26 Haziran tarihleri arasında İnönü Spor Kompleksi’ndeki halı sahasında gerçekleştirilen turnuvada 14 takım katılarak şampiyonluk mücadelesi verdi.

   İnönü Gençlik Merkezi Kültür Sanat ve Spor Derneği (İGEM) ile İnönü Kültür Sosyal Aktivite Derneği (İKSAD) yardımlarıyla İnönü Spor Kompleksindeki halı sahasında gençler tarafından gerçekleştirilen “Sinde Halı Saha Turnuvası” üç gün süren turnuvada şampiyonu belli oldu.

   Turnuvada ilk tur karşılaşmaları tek maç eleme sistemine göre oynanan karşılaşmaların ardından da ikinci tur karşılaşmaları tek devreli lig usulüne göre oynandı.

Dereceye giren takımlar

   Turnuva finalinde Gabak Macunu Team, Mağusa FC’yi mağlup ederek turnuva şampiyonu olurken, 2.000 TL’nin sahibi oldu. Turnuvanın üçüncülük maçında ise Butcher FC, İncirli FC’yi mağlup etti.

Kara: Her güzel şey emek ister

   Turnuvayı düzenleyen gençler adına konuşan Cemre Kara, öncelikle turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza, emeklerimizi karşılıksız bırakmayan ve bizlerle bu güzel 3 geceyi paylaşan herkese teşekkür etti.

   Çok daha güzel projelerde yine sizleri aramızda görmek istediklerini belirten Cemre Kara, sonrasında tüm süreç boyunca durmadan koşuşturan ve uğraşan tüm arkadaşlarıma, verdiğimiz emek ve uğraşları için, bizleri destekleyen İGEM ve İKSAD ailelerine teşekkür ederek, her güzel şey emek ister diyerek biz çok emek verdik, sizde bizi yalnız bırakmadığınız için herkese çok teşekkür ederiz diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2022, 12:06
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104