banner6

Gençler yola çıktı

banner37

30 kişilik Gençler Birliği kafilesinin 7 gün sürecek Kartepe kampı başladı

Gençler yola çıktı
banner150 banner151 banner143

Can İPCİOĞLU

Gençler Birliği yeni sezon hazırlıkları kapsamında 7 gün sürecek Kartepe kampına gitmek için yola çıktı. 20 Temmuz tarihinden itibaren hazırlıklarını sürdüren İskele temsilcisi özellikle kendi sahalarının bakımda olması nedeni ile idmanlarını yapacak saha bulma konusunda zorluklarla boğuşuyor. Gençler Birliği’nin kamp kadrosunda 23 futbolcu bulunuyor. Toplam 30 kişilik kafilede 2 yönetici 3 teknik heyet ve 1 malzemeci ve 1 de masör bulunuyor.

 

Topaloğlu saha sıkıntısına rağmen oyuncularından memnun


Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu takımın iyi yolda olduğunu, çalışacak saha bulma konusunda zorluklar yaşamalarına rağmen futbolcularının gayretlerinden memnun olduğunu vurguladı.
Topaloğlu saha sıkıntılarını DAÜ tesislerinde, Mehmetçik sahasında ve Karpaz kampında çalışarak çözdüklerini belirterek, gidişattan mutlu olduğunu vurguladı. Hasan Topaloğlu, yönetimin ilgisinin kendilerini motive ettiğini ifade ederek “onlara yaptıklarının karşılığını vermek boynumuzun borcu olmuştur” dedi.

Topaloğlu, Emeka ve Malik’in kadrolarında olduğunu ve denenen iki oyuncudan birini de alıp yabancı transfere nokta koyacaklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 11:44
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110