'Gençlere fırsat vereceğim'

banner37

K.Kaymaklı’da takımın başına getirilen Serhat Ertürk, yeni sezonu hafta içerisinde açıp sıkı bir çalışma programı uygulayacağını söyledi

banner87
'Gençlere fırsat vereceğim'
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU

Camiayı çok yakından tanıdığını ifade eden Ertürk, kadroda bulunan Yusuf Palaz ve Turgut Kaan dışındaki tüm oyuncularla daha önce çalıştığını ifade etti.

 

“Gol atıp durmayan bir takım yaratacağım”

Uzun yıllar alt yapıda görev yaptığı için oyuncularının çoğunun yetenekleri ile özelliklerini tanıdığını belirten Ertürk, koşan, disiplinli, gol atıp durmayan bir takım düşüncesinde olduğunu ifade etti. Genç oyunculara kadrodaki yapılanma nedeni ile daha fazla önem vereceğini söyleyen Serhat Ertürk, tümünün hazırlık döneminde kendilerini göstermek adına büyük fırsat bulacaklarını vurguladı.

 

“İki yerli, üç yabancı transfer yapacağız”

K.Kaymaklı Teknik Direktörü Serhat Ertürk, transferde izleyecekleri yolu açıklarken ise önceliği kaleci transferine ayıracaklarını belirterek, “En fazla iki yerli oyuncu ve çok kaliteli üç yabancı almak istiyoruz” dedi. Son yıllarda yabancı oyuncu tercihleri konusunda kulüpte hatalar yapıldığını belirten Ertürk, bu yüzden erken davranacaklarını ve yabancı oyuncuları son güne bırakmayacaklarını söyledi. Serhat Ertürk, bugüne kadar K.Kaymaklı’ya futbolcu getiren menajerlerle çalışmayacaklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75