Genel kurul günü

banner37

Pandemi süreci sonrasında kalan 8 hafta oynatılarak tamamlanan liglerimizde yeni sezon hazırlıklarına ara verilmeden başlanıldı

Genel kurul günü
banner90
banner8

Ahmet OGAN

K-Pet futbol liglerindeki bazı kulüplerimiz yeni sezona yönelik çalışmaları başlatmak için genel kurul hazırlıklarına hız verdi. Yeni sezon öncesinde aranın çok az olmasından dolayı kulüplerimiz harekete geçerek yapacakları genel kurul ile yeni başkanlarını belirleyerek sezon hazırlıklarını başlatmayı planlıyor.

banner134
Y.Dumlupınar’da tek aday Evram


K-Pet 1.Lig’i ikinci sırada tamamlayan ve Süper Lig’e yükselen Yonpaş Dumlupınar’da genel kurul bugün yapılıyor. Kulüp lokalinde saat 18.30’da başlayacak olan olağan genel kurulda mevcut başkan Mehmet Evran tek aday olarak bulunuyor. Genel kurulda raporların onaya sunulmasının ardından Evran, yeni dönem için üyelerden onay isteyecek.

Gençler Birliği’nde Seçimli Genel Kurul


K-Pet 1.ligin doğu bölgesi temsilcilerinden Gençler Birliği’nde de bugün olağan genel kurul yapılıyor. Kulüp lokalinde saat 17.30’da gerçekleştirilecek olan olağan genel kurul öncesinde kulüp başkanı Rifat Berkel başkanlığa aday olmayacağını açıklamıştı. Bu sezon Süper Lig’e geri dönmek için vermiş olduğu mücadeleden play-off’da başarılı olamayan İskele’nin kırmızı siyahlı ekibi Gençler Birliği’nde 1.5 yıldır başkanlık yapan Rifat Berkel’in aday olmayacağı genel kurulda başkan adayı olacak isimlerin tüzük gereği 72 saat öncesinden yazılı olarak sekreterliğe müracaat etmesi gerekiyordu. Gençler Birliği’nde başkan adaylığı için süre dolarken, başkan adaylığı için resmi müracaat olmadığından genel kurulun ertelenmesi bekleniyor.  

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75