GG isyan etti

banner37

Hakem hatalarından 6 puan kaybettiklerini iddia eden Gençlik Gücü görüntülerle birlikte basına açıklamalarda bulundu

GG isyan etti
banner90
banner8

Süper Lig ekiplerinden Gençlik Gücü dün basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu. Kulüp Başkanı Sırdaş Kaptanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri basın toplantısında hakem hatalarından mağdur olduklarına vurgu yaptı.

Başkan Kaptanoğlu: Sessiz kalamazdık


Üst üste yapılan hakem hatalarından puan kaybı yaşadıklarını söyleyen başkan Sırdaş Kaptanoğlu, “2 haftadır bariz hatalar yapıldı ve 6 puan kaybettik. Sessiz kalamazdık. Bundan sonra MHK’nın adımlarını dikkatli atması gerekmektedir. Bizler bunun takipçisi olacağız” dedi.


banner134
Yönetim kurulu üyesi Hüseyin Reis ise pozisyonların net değerlendirilmesi ve herkese eşit davranılması gerektiğine vurgu yaptı. Reis, hakem atamalarının daha adaletli yapılmasının takipçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.

Suma Zafer: Böyle hatalar devam edecekse ligden çekilelim


Eski başkanlardan Suma Zafer “özellikle 2 haftadır bize karşı yapılan bariz hataları görmemek için kör olmak lazım. Bu konuda son maçımızı yöneten ve Mbah’ın pozisyonunda kırmızı kartı es geçerek maça tesir eden hakem Hüseyin Eyyüpler’e ne ceza verilecek merak diyorum. Böyle hatalar olacaksa bu ligde olmanın ne anlamı var, ligden çekilelim o zaman” şeklinde konuştu.


Yönetim kurulu üyesi Umut Öksüz ise Gençlik Gücü Kulübü’nün sıradan bir kulüp olmadığını ve futbol dışında diğer branşlarda da aktif olduğunun altını çizdi. Bugüne kadar hakemlere ne fiziki şiddet ne de hakaret boyutunda bir eylemde bulunmadıklarını ama haklarını da yedirmeyeceklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75