banner6

GG’nin isyanı büyük!

banner37

GG’nin isyanı büyük!
banner8

Şükrü BURAĞAN

Lefkoşa’nın köklü kulüplerinden Gençlik Gücü’nde Başkan Osman Karamanlı devlet kurumlarının ilgisizliğine isyan etti. Kulüp olarak özellikle altyapılara ciddi önem verdiklerini, hiçbir sporcudan da ücret almadıklarını, hedeflerinin kültürlü iyi sporcular yetiştirmek olduğunu belirten Karamanlı, tüm bunlara karşın başta Spor Dairesi olmak üzere devletin hiçbir desteğini göremedikleri yakınmasında bulundu.

“Hizmetleri büyütecek projemiz hazır ancak yardımcı olunmuyor”


Gençlik Gücü’nün sadece futbola yatırım yapmayan, sporun farklı alanlarına da önem veren tam bir spor kulübü noktasına geldiğini, bu konuda manevi başkanları Mazhar İqbal ve eski başkanları Suma Zafer’in ciddi desteklerinin olduğunu dile getiren Karamanlı, bu çalışmaları daha ileriye çekecek proje de oluşturduklarını vurguladı.


Devletten tahsis etmek için bir arazi talepleri olduğunu, yeri de bulmalarına rağmen uzun süredir neticelendiremedikleri isyanında bulunan Karamanlı, “Biz başarı kazanmaktan daha çok tüm ülkeye hizmet adına çalışıyoruz. Bunu büyütmek için projemiz var ancak yardımcı olunmuyor” dedi.

banner134

“Süper Lig hedefimizden bir sapma yok”


Karamanlı, 1.Lig’de ilk 8 haftada ciddi şanssızlıklar yaşadıklarını, her maça ciddi eksikler ile çıktıklarını da söyleyerek, bu hafta tam takım gibi olduklarını, zorlu Dörtyol deplasmanında 3 puan hedefleyeceklerini kaydetti. Ligde 8 haftanın tamamlandığını ve önlerinde çok maç olduğunu, puan farkının açılmasına rağmen 3 puanlı sistemde her şeyin mümkün olduğunu ifade eden Karamanlı, Süper Lig’e çıkma hedeflerinden sapmadıklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104