GHE, kendini hazır tutuyor

banner37

Süper Lig’e yeni yükselen ekiplerden Girne Halk Evi, yeni sezon belirsizliğine rağmen çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Emre Perçinci nezaretinde haftanın 3 günü 19 Mayıs TMK’da saha çalışması gerçekleştiren Girne ekibi, birlikte hareket etme, seviyeyi koruma ve hazır kalma hedefini taşıyor

GHE, kendini hazır tutuyor
banner99

Şükrü BURAĞAN

Perçinci: Haftada 3 gün saha çalışması yapıyoruz


Teknik adam Emre Perçinci, 3 günlük saha çalışması dışında oyuncularının salon çalışması da gerçekleştirdiğini, isteyen oyuncularına bu konuda program verdiklerini ifade etti.


banner134
Perçinci, kafalarında oturmuş bir iskelet kadro oluşturarak yeni bir takım olgusu yaratmak istediklerini, federasyonun açıklayacağı duruma göre de takımın seviyesini artıracak birkaç oyuncu takviyesi yapacaklarını, kadro genişliği için de Yenicami’den transfer etmek istedikleri bazı oyuncular konusunda da görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

8 hafta yeterli


Perçinci, 8 haftalık hazırlık süresinin yeterli olabilmesi için idmanlara ara vermediklerini, kısa süre içerisinde futbola dönüş konusunda açıklama gelmesi halinde 8 haftanın yeterli olacağını ancak uzayacak süreçlerin soru işaretleri oluşturabileceğini belirtti.

“Süreç uzarsa ülkede yabancı oyuncu sıkıntısı yaşanabilir”


Kadrolarına Ali Özbahar, Afün Girgen, Ümit Genç gibi isimleri kattıklarını, Berkem Nurdal’dan oyuncunun zorda kalması nedeni ile vazgeçtiklerini, Emmanuel Mbah’ın da kendileri ile idmana çıktığını aktaran Perçinci, sürecin uzaması durumunda birçok yabancı oyuncunun devre arasında menajerlerin tekliflerini değerlendirerek ülkeden ayrılabileceği uyarısında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75