Girne planlı çalışıyor

banner37

K-Pet Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Girne Halk Evi, yeni sezon çalışmalarına Teknik Direktör Emre Perçinci nezaretinde devam ediyor. Yapılan transferlerle birlikte tam kadro çalışma ortamı yakalayan Girne’nin kırmızı-beyazlı ekibi, haftada 6 idman gerçekleştiriyor

Girne planlı çalışıyor
banner90
banner99

Serhan KABLAN
 

Yabancı oyuncu kontenjanını geçen sezon Merit Alsancak Yeşilova’da forma giyen Mbah ile dolduran Girne Halk Evi, Yonpaş Dumlupınar’dan Ümit Genç, Türk Ocağı’ndan Ali Özbahar, Yeniboğaziçi’nden Halil Esen, Gençler Birliği’nden Mustafa İnanç, Doğan Türk Birliği’nden Afün Girgen’i kadrosuna dahil etmişti.


Ayrıca geçen sezon takımda kiralık olarak forma giyen Esin Sonay ve Salih Say da önümüzdeki sezon yine kırmızı-beyazlı formayı terletecek.

Perçinci: Hırs ve arzudan memnunum


Takımın şu anki çalışma hırsı ve arzusundan memnun olduğunu dile getiren Girne Halk Evi Teknik Direktörü Emre Perçinci, 3 transfer daha yapıp transferi noktalama hesapları yaptıklarını kaydetti.

banner134

Şu an bir orta saha bir de kanat oyuncu ihtiyaçları olduğunu, bu konuda çalışmaların devam ettiğini ifade eden Perçinci, son transferlerini ise ilerleyen günlerde takımın son durumunu gördükten sonra yapma hedefinde olduklarını vurguladı.

Hazırlık maçları


Hazırlık maçlarına 12 Eylül Cumartesi günü Merit Alsancak Yeşilova ile başlayacak olan Girne Halk Evi, Mağusa Türk Gücü, Göçmenköy, Yenicami, Esentepe, Yonpaş Dumlupınar ve Gençlik Gücü ile de hazırlık maçları oynayacak.

Kamp programı


Bu yıl Koronavirüs salgını nedeniyle yurt dışında kamp yapmayı düşünmediklerini, 18-20 Eylül tarihleri arasında Acapulco Hotel’de üç günlük kamp yapacaklarını ifade eden Perçinci, iki hafta ara sonrasında ise yeniden üç günlük kamp programları olacağını ifade etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75