Girne’de işler yolunda

banner37

Süper Lig'den düştükten sonra öncelikli hedef olarak yeniden Süper Ligi hedefleyerek çalışmalarına erken başlayan ve transfer döneminin en hızlı ekibi olan Girne Halk Evi, Teknik Direktör Mustafa Özarabacı nezaretinde yeni sezona “Süper Lig” hedefi ile hazırlanıyor

banner87
Girne’de işler yolunda
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Transferler


Kaleci sorununu eski kalecisi Athos’u alarak çözen Girne Halk Evi, ikinci yabancısını stoper bölgesinde oynayan Mustafa Çiçekli’yi transfer ederek güçlendirdi. Girne Halk Evi diğer bölgelerini de Ozanköy’den Bekir Yıldız, Saydam Soy, Muhammet Uçar, Gençlik Gücünden Ali Akbulut, Merit Alsancak Yeşilova’dan Ulaş Candanal, Doğan Türk Birliği'nden Cemal Yaşınses, Türk Ocağı'ndan Mustafa Avcı gibi tecrübeli isimlerin yanında, Özarabacı'nın verdi raporları değerlendiren Girne Halk Evi yönetimi Doğan Türk Birliği'nden Yiğitcan, Alpay Çetinkaya’dan Samet, Ozanköy’den Feyyaz Gül’ü de transfer etti.

Özarabacı: İyi yoldayız


Özarabacı her şeyin çok iyi gittiğini ve transferlerini en erken yapan bir takım olarak eksiksiz çalıştıklarını söyledi. Özarabacı, 10 Temmuz'da başladıkları sezon öncesi hazırlıklarında 4 haftayı tamamladıklarını ve artık kamp ile hazırlık maçı oynama zamanlarının geldiğini ifade etti.

"Süper Lige yükselip, iddiamızı sürdüreceğiz"


Özarabacı, Başkan Veli Esendağlı ve kulüp yönetiminin çok ciddi hedeflerinin bulunduğunu ve önce Süper Lige çıkıp ardından bu ligde de çok iddialı olacaklarına inandığını söyledi.  Girne Halk Evi gibi bir kulüpte yeniden çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Özarabacı, tanıdığı bu camiada futbolcu grubu ile başarılı olacaklarına inandığını kaydetti.

Beş günlük Kartepe kampı


2 Ağustos’ta Gençlik Gücü ve ardından 3 Ağustos’ta ise Yenicami ile arka arkaya hazırlık maçı oynayacaklarını belirten Özarabacı, 25-30 Ağustos tarihleri arasında Kartepe’de kamp yapacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108