banner6

Girne'nin hakları, bir menajere

banner37

TKBL’de yer alan ve çekilme kararı veren Girne Üniversitesi ile ilgili ülkemizde açıklama yok, ancak Türkiye medyasında dikkat çekici açıklamalar var

Girne'nin hakları, bir menajere
banner99

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde ülkemizi temsil eden ve şok bir karar alarak haklarını devredeceğini açıklayan Girne Üniversitesi, bu haklarını Oyuncu Menajeri Serdar Çevirgen'in başında bulunduğu organizasyona veriyor. Türkiye medyasına düşen haberlere göre ilgili protokolün yarın imzalanması bekleniyor.

banner134

Yeni isim belli değil ama adres Mersin

Haberlerde Serdar Çevirgen’in açıklamalarına da yer verilerek genç ve geleceğe dönük oyuncular yetiştiren bir ekip kurulacağı ve hedefin küme düşmemek olduğu vurgulandı. Mersin'de oynamasına karar verilen kulübün isminin henüz belirlenmediği bildirildi.

Çevirgen’in ismi darp olayı ile anılmıştı

Serdar Çevirgen isimli Menajer’in adı 2 yıl önce İstanbul Üniversitesi BGD basketbolcusu Shenise Johnson’ın ciddi şekilde darp edilmesi iddiası ile gündeme gelmişti. Savcılık ve FIBA’ya başvuran Johnson’un darp olayı ile ilgili Çevirgen olayların çarpıtıldığı açıklamasını yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2017, 10:19
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104