Göçmen gümbür gümbür

banner37

K-Pet Süper Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Göçmenköy, yeni sezona yönelik çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor

banner87
Göçmen gümbür gümbür
banner90
banner99

K-Pet Süper Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Göçmenköy, yeni sezona yönelik çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor.


Kadrosuna dahil ettiği yıldız oyuncularla en fazla merak edilen takımlar arasında ilk sırada yer alan Göçmenköy, teknik direktör Kemal Yürekli nezaretinde güç depoluyor.


Geçtiğimiz sezon şampiyon olarak yükseldiği Süper Lig’de kalıcı olmayı hedef olarak belirleyen teknik direktör Yürekli, izlemeye değer bir takım yaratmak istediklerini açıkladı.

Yürekli “Bıkmadan mücadele edeceğiz”


Yeni sezon hazırlıklarına güç ve dayanıklılık çalışmaları ile devam eden Göçmenköy’de Teknik Direktör Kemal Yürekli, "yoğun bir antrenman tempomuz var. Amacımız sezon boyunca koşan ve mücadele etmekten vazgeçmeyen bir takım yaratmak. Ancak bu şekilde ligde kalıcı olabiliriz’ dedi. Yürekli genç ve tecrübeli oyuncuların bir arada olan Lefkoşa ekibine güvendiğinin de altını çizdi.

Joseph takıma katıldı


Yabancı oyuncularını en erken belirleyen takım arasında yer alan ve daha önce anlaşma sağladığı Lawal’ın ardından geçtiğimiz gün Joseph’te ülkemize gelerek takıma dahil oldu. Önümüzdeki hafta yine önceden anlaşılan golcü oyuncu John Okoli’nin de antrenmanlara katılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108