Göçmen sentetiğe sevinemedi!

banner37

Göçmen sentetiğe sevinemedi!

Uzun yıllardır çim zemin konusunda sıkıntı yaşayan, geçen sezon sentetik zemine dönüştürülen Göçmenköy Stadı'nın durumu içler acısı. Geçen sezonun son haftalarında Göçmenköy'ün maçlarını oynamaya başladığı stattaki sulama borularının patlaması ve Spor Dairesi'ne bildirilmesine rağmen tamiratın yapılmaması, 3 aydır zeminin sulanmamasına neden oldu.

Zeminin belli başlı yerlerinde bozulmalar yaşanmaya başlandığı gözlemlenirken, büyük paralar verilerek yapılan zeminin sulanmaması durumunda ise kısa süre içerisinde sentetik zeminde büzüşmeler yaşanmaya başlanacak ve ciddi sorunlar ortaya çıkacak. Bu durum Göçmenköy'ün maçlarını yeniden antrenman sahasına oynamasını gündeme getirirken, Spor Dairesi'nin bu konuda atacağı adım ise merakla bekleniyor.

Ayrıca statta üstü kapalı tribünlerin şu ana kadar yapılmaması da ayrı bir sorun. Kış aylarında yağmur yağması durumunda Göçmenköy’deki maçlarda seyircilerin maçı izleme olanağı kalmayacak. Tartan pistin yapılmaması da ciddi sorunların yaşanmasına neden oluyor.

Fotoğraflar / Mustafa EVLİYA

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER