Göçmen yoğun çalışıyor

banner37

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Göçmenköy, Koronavirüs salgını sonrasında lige yeniden devam edilmesi kararı alınmasıyla birlikte idmanlarını yoğun bir tempoda sürdürüyor

banner87
Göçmen yoğun çalışıyor
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU
 

Göçmenköy Teknik Direktörü Hakan Sermaye, haftada 8 idman yaparak lige yeniden hazırlandıklarını, bu idmanların ikisini çift kale maç yaparak geçirdiklerini söyledi.


İki aylık süreden sonra tekrar sahaya dönen oyuncularını hiç hazır bulmadığını, fakat büyük özveri ile çalışmalarını yaptıklarını kaydetti.

Sermaye “İstenilen seviyeye geliyoruz”


Şu an istenilen seviyeye ulaşmak üzere olduklarının altını çizen Sermaye, “tempoyu artırarak devam ediyoruz. Sürat ve çabukluk idmanlarına ağırlık verdik. Teknik ve taktik idmanlar zaten genel çalışmalarımızın içerisinde yer alıyor” şeklinde konuştu.


Ömer Gül’ün ufak bir rahatsızlığı nedeniyle idmanlara katılamadığını, bunun dışında tam kadro idmanlar gerçekleştirdiklerini ifade eden Sermaye, hazırlık maçlarını planladıktan sonra Futbol Federasyonu’nun 5 Haziran’dan önce hazırlık maçı yapamayacaklarını açıklamasının sıkıntısını yaşadıklarını kaydetti.

“KTFF bazı kararları almada geç kalıyor”


Futbol Federasyonu’nun büyük bir mercii olduğunu fakat bazı konularda geç kalındığını ifade eden Sermaye, diğer hazırlık maçlarının ise Lefke, Türk Ocağı ve Yalova ile yapacaklarını kaydetti.


Takımın genel durumunun iyi ilerlediğini ve hazırlık sürecinden memnun olduğunu ifade eden Sermaye, zevk alınacak bir futbolla sahalara yeniden döneceklerini umut ettiğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75