banner6

Göçmenler inançlı

banner37

K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup'ta ilk devreyi 13 puanla 4. sırada tamamlayan Göçmenköy, ikinci devreye büyük bir özveri ve ciddiyetle hazırlanıyor

Göçmenler inançlı
banner90
banner99

Serhan KABLAN

Ara transferde Ozanköy'den Arda Özkan'ı kiralık, Türk Ocağı’ndan da Mustafa Ayker'i de bonservisli olarak kadrosuna dahil eden Göçmenköy, kadro konusunda sıkıntı yaşıyor. Orta sahadaki önemli oyuncusu genç Erin'in eğitim için yurt dışına gidecek olmasının kendileri adına büyük bir sürpriz olduğunu ifade eden Göçmenköy Antrenörü Nazım Aktunç, şu an 18 kişilik kadro ile çalışmaları sürdürdüklerini kaydetti.

 

"Kadro darlığı çekiyoruz"

   İlk devre sonunda Borga ve Halil İbrahim ile yolların ayrıldığını, Suat'ın ise futbolu bıraktığının altını çizen Aktunç, "Oldukça dar bir kadro ile ikinci devreye gireceğiz. Fakat ben takımımdan memnunum" dedi. Transfere noktayı koyduklarını da ifade eden Aktunç, oyuncularının antrenmanlarda çalışma ve istekli olmasının kendisini mutlu ettiğini belirtti.

 

"Takımın performansından çok memnunum"

   İlk devre hem performans, hem de oyun kalitesi olarak iyi iş çıkardıklarını, bu durumu ikinci devre de devam ettirmek istediklerini vurgulayan Aktunç, hedeflerini en kötü ihtimal ligi ilk 4 içinde tamamlamak olduğunu kaydetti.   Alacakları sonuçlara göre daha yukarılara da tırmanabileceklerini altını da çizen Aktunç, takımına güvendiğini ve istedikten sonra her şeyi yapabileceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2017, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104