Gökbilen Kırgızistan’da seminer verdi

banner37

Gökbilen Kırgızistan’da seminer verdi
banner8

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu heyeti ikili ilişkiler kapsamında gittiği Kırgızistan’da seminere katıldı. KKTC Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu Başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen tarafından Gasprom Spor Salonu’nda verilen seminere Kazakistan, Kırgızistan, Tataristan ve KKTC sporcuları katıldı.


Yaklaşık 100 civarında sporcunun katıldığı seminerde Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen taekwondo hyong pumse ve kata hareketlerinden teknikler göstererek uygulamalı olarak yaptırdı.


Yaklaşık iki saat süren seminer sonunda birçok spor branşında faaliyet gösteren Kırgızistan’ın en büyük kulüplerinden biri olan Dordoi Kulüp Başkanı Asgar Salimbekov Eyüp Zafer Gökbilen’e verdiği seminerden dolayı teşekkür etti.

Salimbekov: Verilen seminer sporcular için büyük şans


Dordoi Kulüp Başkanı Asgar Salimbekov bu tür seminerlerin sporcular için önemli olduğunu ve dünyada yüksek paralar ödenerek yapıldığını belirterek Eyüp Zafer Gökbilen’in bu semineri bedava vermesinin hem kendileri hem de katılan diğer sporcular için büyük bir şans olduğunu kaydetti.

banner134

Gökbilen: Önemli olan taekwondo


KKTC Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen de her zaman iki ülke arasında ikili ilişkilerin önemli olduğunu kendisi için de taekwondo sporunun önemli olduğunu belirterek elinden geldiğince sporculara bilgilerini aktarmak istediğini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88