Göksun: Belirsizlik motivasyon kırıcı

banner37

Süper Lig ekiplerinden Küçük Kaymaklı’da çalışmalar devam ederken Antrenör Niyazi Göksun takımının durumu ve futbolun akıbeti ile ilgili görüşlerini gazetemizle paylaştı. Göksun, sezonun başlama tarihinin netleşmemesi ve belirsizliğin sürmesinin planlarını ve motivasyonlarını olumsuz etkilediğine vurgu yaptı

Göksun: Belirsizlik motivasyon kırıcı
banner99

Ebru AKGÜR

Göksun: Haftada 3-4 gün antrenman yapıyoruz


banner134
Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu’ndan antrenman izni çıkması ile çalışmalarına başladıklarını aktaran Niyazi Göksun, “hafta içinde bir boş bir dolu şeklinde antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Şu anda kondisyon ve dayanıklılık üzerine program yaptık. Maalesef sezon başlama tarihi netleşmediğinden uzun vadeli planlama yapamıyoruz. En kısa zamanda sezon planlamasının netleşmesi ve verilecek olan 8 haftalık hazırlık süresinin başlamasını istiyoruz” dedi.


Futbolcuları en çok motive eden faktörlerden birinin hedef olduğunu aktaran Niyazi Göksun, “Aralık ayında futbol başlar diye umut ediyorduk ancak süreç uzadıkça bu da zora giriyor. Futbolcularımızı bu belirsizlikte motive etmek zorlaşıyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75