Göktaş’tan ‘gece’ vurgusu!

banner37

Kıbrıs Türk Antrenörler Derneği Başkanı Süleyman Göktaş, Koronavirüs nedeniyle süresiz olarak ertelenen liglerin akıbeti konusunda Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu’nun her şey düzeldiği ve hayatın normale dönmesi ardından liglerin adaletli bir şekilde tamamlanacağını açıklamasına tam destek belirtti

Göktaş’tan ‘gece’ vurgusu!
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU

“Futbolcuların 3-4 haftalık bir çalışmaya ihtiyacı olacak”


Kendisinin de liglerin kesinlikle tamamlanması görüşünü ilk günden itibaren savunduğunu ifade eden Göktaş, bir program dahilinde maçların tümünü oynatma şansının var olduğunu belirtti.


banner134
Göktaş, “insan sağlığının çok önemli olduğu bu dönem umarım hayırlısı ile biter de futbolun paydaşları ile yapacağı genişletilmiş toplantılarda futbolumuz ve futbolcularımız adına güzel kararlar alınır” dedi.


Maçların başlayamayacağını, sıfırlanmış olan insan vücudunun yeniden hazır hale gelmesi için üç dört haftalık bir çalışmaya ihtiyacı olacağını belirten Göktaş, bunun zaman alacağını açıkladı.

“Yazda maçlar gece oynanmalı”


Göktaş, yaz aylarına sarkmasını umduğumuz maçların yeniden başlayacak olması ile tüm karşılaşmaların gece oynanmasının da şart olacağını vurguladı. “Ligin geriye kalan haftalarında oynanması muhtemel karşılaşmaların gerekirse tarafsız olan yerlere alınmasının adaletin sağlanmasında yararlı olacaktır” diyen Göktaş, “herkes işte tam böyle bir zamanda özveriyi göstermek zorunda kalacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75