Gönyeli Akademi yapılandırıldı

banner37

Gönyeli Spor Kulübü’nde altyapılara daha fazla önem vermek amacı ile başlatılan yapılandırma tüm hızıyla devam ediyor

Gönyeli Akademi yapılandırıldı
banner99

Ahmet OGAN

Futbolcu altyapıları daha sağlam ve kalıcı olma adına girişimler yapan Gönyeli’de, yeniden oluşuma giderek altyapılardaki koordinatörlük görevi yaratıldı. Koordinatörlük görevine genç isim Hasan Özkan getirildi. Hasan Özkan'a yardımcı olarak Kadir Şener atanırken, Şener antrenör eğitimi ve antrenman planlaması görevini de üstlenecek.

Teknik kadro


Hasan Özkan, birlikte çalışacağı yeni antrenörleri de belirledi. Gönyeli altyapıda teknik kadroda Deren Ağdelen, Hasan Behlül, Kadir Şener, Aykul Ermihan, İlkay Özdemirtaş, kaleci antrenörü Onur Demirel, asistan olarak Sergen Çoban görev yapacak.

Özkan “Kısa zamanda toparladık”


banner134
Hasan Özkan, “altyapıda 13 öğrenci ile yola çıktık, halı sahada başladığımız antrenmanlarımıza, Gönyeli’de alt yapı çalışmalarına başladığımızı duyan bölge halkının ciddi bir talebi oldu. Büyüyen altyapı ağımız 13 kişiden 30 kişiye yükseldi. Yaş grupları oluşturmalarının ardından yeni grublar açarak, kapalı olan U15 Grubu’nu yeniden açarak lige katıldık ve başarılı maçlar çıkardık. Kısa sürede büyüyen akademide iki kişi olan antrenör sayımızı 6’ya çıkardık. Bir kaleci antrenörü, bir asistan antrenör olarak toplam 8 antrenör eğitmeni ile yola devam ettik. Akademi çatısı altında 2016 doğumlu yaş grubundan başlayarak, 2004 doğumlu yaş grubuna kadar akademi bünyesinde öğrenciler var. Şu an toplamda 11 farklı gruplara ulaştığımız 170 sporcumuz var” dedi.

U15-U17 yeniden oluşturuldu


Gönyeli’de, U15-U17 takımlarında da yeniden oluşuma gidildi. Geçtiğimiz sezon U17 Ligi’ne katılmayan Gönyeli’de antrenör Kadir Şener göreve getirilirken 27 sporcu var. Antrenörler Hasan Özkan, İlkay Özdemirtaş ikilisinin görev yaptığı U15 yıldız takımda 22 sporcu yer alıyor. Gönyeli Akademi’de altyapılar, U15, U17 takımları olmak üzere toplamda 219 sporcu yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75