banner6

Gönyeli-Alayköy Belediyesi’nden Gönyeli’nin geleceği futbolculara sağlıklı beslenme eğitimi

banner37

Gönyeli-Alayköy Belediyesi’nden Gönyeli’nin geleceği futbolculara sağlıklı beslenme eğitimi
banner90
banner99

İki gün şeklinde, yaş gruplarına göre gerçekleştirilen sağlıklı beslenme etkinliklerinde Gönyeli-Alayköy Belediyesi Sağlık Şubesi Uzman Diyetisyeni Safir Sorakın, sporcu beslenmelerinin nasıl olması gerektiği konusunda eğitim verdi.
Genç futbolcuların yanında velilere de açık olan eğitimlere birçok veli de katılarak çocuklarının gerek antrenmana gerekse maçlara nasıl hazırlanması gerektiği noktasında bilgi aldılar.
Sağlıklı beslenme eğitimine gelen futbolculara muz ve süt de ikram edildi.
Gönyeli Futbol Akademisi oyuncuları eğitimlere ciddi bir katılım göstererek sporcu beslenmesi noktasında önemli bilgiler edindi.

Amcaoğlu: Gönyeli’nin geleceği sizsiniz, her türlü desteğimiz sizinle olacak

Gönyeli-Alayköy Belediye Başkanı Hüseyin Amcaoğlu ise eğitim seminerlerine katılarak açılış konuşmasını yaptı.
Amcaoğlu, Gönyeli Futbol Akademisi’nde top koşturan genç futbolcuların Gönyeli’nin geleceği olduğuna vurgu yaparak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Sadece sahada değil saha dışında da futbola hazırlığın önemli olduğunun altını çizen Amcaoğlu, bunun başında da sağlıklı beslenmenin geldiğini söyledi. Amcaoğlu, “Gönyeli’nin geleceği sağlam temellere oturtulmuştur. Bizim görevimiz; bu temeli daha da sağlamlaştırmak ve sizlere her konuda destek olmaktır. Tesisleşme konusundaki eksiklerin de farkındayız ve bu ihtiyacın giderilmesi hususunda da gerekli insiyatifi üstleneceğiz. Ben böyle bir akademinin oluşmasında büyük katkı koyan başta Hasan hocam olmak üzere tüm hocalarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederim" diyerek sözlerini tamamladı.

Hasan Özkan: Herşey çocuklarımız için”

Gönyeli Futbol Akademisi Eğitmeni Hasan Özkan ise yaptığı konuşmada herşeyin çocukların daha iyi şartlarda gelişmesi için olduğunu ifade ederek göreve geldiği ilk günden bu yana desteklerini esirgemeyen Gönyeli Alayköy Belediye Başkanı Hüseyin Amcaoğlu’na teşekkürlerini iletti.
Eğitmen Özkan, “Böyle bir fırsatı bize verdiği ve farkındalığı artırmak adına yaptığı atılımlar için başkana teşekkür ederim. Desteklerini esirgemeyeceğini biliyoruz. İnşallah ileride daha güzel proje ve etkinliklerde buluşacağız” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104