Gönyeli hareketlendi

banner37

banner87
Gönyeli hareketlendi
banner90
banner8

   Turan Altay’ın teknik direktörlüğe getirilmesi ile hareketlenen ve transfere hız veren Gönyeli, yabancı futbolcu transferlerinden sonra yeni isimler ile uzlaşmaya çalışıyor. Kırmızı beyazlılar dün anlaşmaya vardığı Yenicami’den Buğra Barın’a imza attırdı. Binatlı futbolcusu Erencan Aslan ile Dumlupınar’dan Turgut Kaçar’a ise bugün imza attıracak.

Çağdaş gündemde

   Bonservisi Yenicami’de olan ve geçen yıl Çetinkaya’da kiralık olarak oynayan savunma oyuncusu Çağdaş Arslan için harekete geçen Gönyeli, Yenicami ile anlaşmaya vardı. Ancak Çetinkaya’da oynamak isteyen ve kiralanmadığı için futbolu bıraktığını açıklaya Çağdaş, Gönyeli’de de oynamak istemedi. Çağdaş’ın Binatlı’da oynamak istediği ancak Yenicami’nin buna sıcak bakmadığı öğrenildi.

Sabri-Raif dönüyor mu?

   Geçen sezon Gönyeli’de önemli işlere imza atan tecrübeli futbolcular Sabri ve Raif kardeşler de Gönyeli’nin gündemine alındı. Düzkaya’ya transfer olan iki futbolcu alacakları konusunda sıkıntı yaşadıklarını iddia ederek Gönyeli’ye dönmek istediklerini söylediler. Düzkaya yönetiminin bu konuda atacakları adımla ikiz futbolcuların takımda mı kalacakları, yoksa Gönyeli’ye mi gidecekleri belli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75