Gönyeli toparlanıyor

banner37

K-Pet Birinci Lig ekiplerinden Gönyeli'de üç kez ertelenen ve dördüncü kez yapılan Genel Kurul’da başkanlığa getirilen Ömer Saykal, ilk iş olarak anlaşma sağladığı teknik direktör Bülent Aytaç'ı göreve getirdi. Aytaç'ın yardımcılığını Hasan Sarıoğlu, kaleci antrenörlüğünü ise Özerk Göçmen yapacak

Gönyeli toparlanıyor
banner99

Serhan KABLAN
Göreve gelir gelmez sporcu toplantısı gerçekleştirdiğini ve tek tek futbolcularla görüştüğünü dile getiren Gönyeli'nin yeni Teknik Direktörü Bülent Aytaç, dün itibariyle antrenmanlara başladıklarını da söyledi.

"Genç bir kadromuz var, takviye şart"


Şu an 17 kişilik kadrolarının olduğunu bunların 6 tanesinin geçen sezon ilk 11'de görev aldığına dikkat çeken Aytaç, "Genç bir kadromuz var. Yönetimle transfer konusunda çalışmalara başladık. 14 kişilik bir transfer listesi oluşturduk ve bunların en az 5 tanesini transfer etmek için girişimlerimizi sürdürüyoruz" dedi.

"Kaleci Kemal ile bire bir görüştüm"


Adı Merit Alsancak Yeşilova'ya transferi ile anılan kaleci Kemal Bağbal ile de bire bir görüştüğünü ifade eden Aytaç, "Kemal'ı kadroda düşünüyorum fakat onun da görüşlerine saygımız vardır. Bunu kendisine ilettim. Geleceği için adımlar atarken, yıllardır formasını taşıdığı Gönyeli'yi de düşünmesi gerektiğini ilettim. Bekleyip göreceğiz, şu anda bize gelen resmi bir teklif yok, gelirse değerlendiririz" dedi.

"Camia futbolculara sahip çıkmalı"


Zor bir göreve geldiklerinin bilinci içerisinde olduklarını, camianın hem Gönyeli'ye hem de futbolculara maddi-manevi destek olması gerektiğini ifade eden Aytaç, bu konuda camiaya mesaj gönderdi.

"Birçok yabancı öneriliyor, seçici olacağız"


Yabancı oyuncu kontenjanı konusunda en kısa sürede adımlar atacaklarını ve üç yabancıyı belirleyeceklerini ifade eden Aytaç, "BAL'da yabancı oyuncu kontenjanının kaldırılması sonrasında bize menajerler tarafından bir çok oyuncu öneriliyor. En doğru kararı vermek için denemelerimiz olacaktır" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108