Green Pedal’dan anlamlı etkinlik

banner37

Ülkemizde ve dünyada meme kanserine dikkat çekmek için her yıl ekim ayında yapılan etkinliklere bu yılda devam edildi

Green Pedal’dan anlamlı etkinlik
banner99

Ahmet OGAN

Green Pedal Bisiklet Kulübü, meme kanseri farkındalık ayı nedeniyel kadınlara destek için farkındalık etkinlik düzenleyerek dikkat çekti.

   Sportif faaliyetlerin yanında toplumsal olaylara yaptığı katkı ve destekle de adından söz ettirmeyi başaran Green Pedal Bisiklet kulübü "Neymiş bu pembeli etkinlikler?” sloganıyla gerçekleştirilen farkındalık etkinliği Boğaztepe-Yarköy-Turnalar-Ergazi-Kurtuluş-Boğaz limanda mola verilmesinin aradından çıkış noktasında sonlandırıldı.

banner134

Kontrolleri yapmaya teşvik etmek

   Green Pedal Bisiklet Kulübü yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Hepimizin ailesinde, çevresinde maalesef kanserle mücadele eden veya etmiş sevdiklerimiz var. Kanserle mücadelede “Erken Tanı” tartışılmayan bir öneme sahip. İşte bu yapmış olduğumuz etkinliklerin amacı “Farkındalık” yaratarak kişileri kontrollerini yaptırmaya teşvik etmek. “Neymiş bu pembeli etkinlikler? Aslında ben de çoktandır kontrollerimi yaptırmadım, hede bu hafta bir randevucuk alayım.” dedirtebilmişsek ne mutlu bize, sağlıklı, güzel günler hepimize” denilerek önemli mesaj verildi.

   Ayrıca Green Pedal Bisiklet Kulübü yönetimi tıp merkezi ile yaşam hastanesi ile yapılan anlaşma sonrasında tüm kadınlara ve erkek eşlerine indirimler alınırken, ücretsiz kanser muayenesi de yaptırabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75