'Güzel insanlar biriktirdim'

banner37

Hakemlik kariyerini noktalayan Mehmet Malek, geride kalan sürede olumlu olumsuz birçok anısı olduğunu belirtti

'Güzel insanlar biriktirdim'
banner90

Uzun yıllar sürdürdüğü hakemlik kariyerini geçtiğimiz sezon MTG-Cihangir arasındaki Kıbrıs Kupası finali ile noktalayan Mehmet Malek, kariyeri boyunca birçok güzel insan yanında olumlu olumsuz birçok anı biriktirdiğini, sonunda da güzel şekilde nokta koyduğunu açıkladı.

 

“Sebep sonuç düşünülmeden çok ağır eleştirilere uğruyoruz”


Hakemlerin zaman zaman sebep ve sonuç düşünülmeden çok ağır eleştirilere maruz kaldığını, bu konuda saygı sınırlarının aşılmaması gerektiğini ifade eden Malek, bunun hakemliği yıpratan bir durum olduğunu belirtti.

banner9

Beslenmesini ve sosyal hayatını hep maçlara göre planladığını dile getiren Mehmet Malek, “Atandığım maçı öğrendikten sonra takımların oyun performanslarını ve takımlarla ilgili analiz çalışması yaparak bunları yardımcılarım ve dördüncü hakemle de paylaşan bir hakem oldum” dedi.

 

“Her zaman olaylara pozitif yönden bakmaya çalışırım”


Malek, her zaman için olaylara pozitif yönden bakmaya çalıştığını vurgulayarak, “Başarının anahtarı öncelikle çok çalışmaktır. Bunun yanında yapılan hatalardan ders alarak yılmadan mücadele edilmelidir. Okul hayatımda da öğrencilerime verdiğim mesaj her zaman dürüst olmaları ve her türlü olumlu olumuz gelişmeye veya olaya pozitif yaklaşmalarıdır.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108