Güzelyurt'ta dev randevu

banner37

K-Pet Süper Lig’de lider Yenicami’ye ilk puanlarını kaydettirerek dikkatleri üzerine çeken Baf Ülkü Yurdu ile Lefke’yi yenerek moral bulan Doğan Türk Birliği maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Baf Ülkü Yurdu Teknik Direktörü Kemal Yürekli sezon başında bu noktada olacaklarını tahmin dahi edemediklerini fakat çok sıkı çalıştıklarını belirtti. Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan ise tüm kredilerini bitirdiklerini ve kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını söyledi

Güzelyurt'ta dev randevu
banner99

Can İPCİOĞLU

Yürekli: Her maç puan hedefindeyiz

banner134

Baf Ülkü Yurdu Teknik Direktörü Kemal Yürekli, ligde zorlu bir periyoda girdiklerini ve Doğan Türk Birliği maçından sonra Lefke, Mağusa Türk Gücü ve Cihangir ile oynayacaklarını belirterek, her maçtan puan çıkarmak için mücadelelerine devam edeceklerini vurguladı. İlk devre sonuna kadar 23 ile 26 arasında puan alıp devreyi bu şekilde tamamlamayı düşündüklerini ifade eden Yürekli, son maçta sakatlanan Erdinç’in MR’ında bir şey çıkmadığını biraz dinlenmesi gerektiğini söyledi.

 

Oshan: Kredimiz bitti


Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan Güzelyurt’a kazanmak için gideceklerini ve başka düşüncelerinin olmadığını ifade etti. Oshan, sezona iyi başlamadıklarını, takıma katılan yeni oyuncuların uyum sorunu yaşadıklarını, fakat artık bunu çözdüklerini dile getirdi. Oshan, Serhan Önet, LuaLua ve Hasan Kanlı’nın sakatlığı bulunduğunu hatırlattı. Sezon sonuna kadar sahalardan uzak kalacak olan Kanlı’nın saha zeminin kurbanı olduğunu söyleyen Oshan, Girne Mete Adanır 20 Temmuz Stadı'nın çok kötü bir zeminin olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75