Hakemler bilgi tazeliyor

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (KTFF-MHK) tarafından her sezon başı düzenlenen "Yaz Semineri", Girne Grand Pasha Hotel'de başladı. 12-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek seminerin ikinci günü açılış seremonisi ile başladı

banner87
Hakemler bilgi tazeliyor
banner90
banner8

Seminerin başında KTFF Başkanvekili Oktay Çocuk, MHK Başkanı Sadık Özbilgehan, Antrenörler Derneği Başkanı Süleyman Göktaş, Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam ve TFF MHK üyesi Alican Lakot  birer konuşma yaptı.


Seminerde hakemliğe nokta koyan Mehmet Malek, Mehmet Tarım ve Ali Orçan'a teşekkür plaketleri verilirken, bir üst klasmana yükselen hakemlere ise kokartları takıldı.


Yapılan konuşmaların ardından seminerde MHK Üyesi Derviş Atakan " Ellerin-Kolların Kural Dışı Kullanımı, Tutmalar, Avantaj", "BGŞ, UVA, Penaltı Alanı Kararları, Aldatmalar", "Serbest Vuruş Yönetimi ve Hatırlatmalar ", TFF-MHK Eğitimcisi Muammer Tokat "Elle Oynamalar, Mücadeleler", "Çatışma, İtirazlar", "Ofsayt" konulu sunumlar gerçekleştirdi. Seminer bugün yapılacak oturumlarla sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75