Hakemler Limasol güvencesinde

banner37

Limasol Bankası katkılarıyla, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri işbirliği kapsamında, 10. yılda da Limasol Sigorta güvencesi altında sigortalandı. Limasol Bankası’nın Genel Müdürlük binasında Kültür Salonu’nda gerçekleşen imza töreninde Limasol Bankası Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Cengiz, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam ve Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan protokole imza koydu

Hakemler Limasol güvencesinde
banner90
banner99

Limasol Bankası Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu Kıbrıs Türk Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyelerini sigortalamaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Yoğurtcuoğlu, ülkenin en köklü bankalarından ve en güvenilir sigorta şirketi olmanın verdiği haklı gurur ile ülke futboluna önemli katkılar sağlayan bu anlamlı işbirliğinin daha uzun yıllar devam etmesini temenni etti.


KTFF Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Cengiz ise Limasol Bankası’nın sanata, çevreye, sağlığa ve spora her zaman özel önem verdiğini ve bu çerçevede imzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını ve diğer kurumlara örnek teşkil etmesini diledi.


banner134
Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam, işbirliğinin önemli olduğunun altını çizerek  ‘hakem camiasının ticari işbirliğinin ötesine geçerek aile gibi olduklarını, camianın banka şubelerini evi gibi gördüğünü belirtti. Nizam, Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve Limasol Sigorta yönetimine teşekkür etti.


Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan ile Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker hakemlerin kazasız belasız bir sezon geçirmesi temennisinde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75