Hakemler sezonu açıyor

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) hakemleri 2018-2019 sezonunu resmen açıyor.

Hakemler sezonu açıyor

KTFF Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre futbol hakemleri ilk çalışmasını bugün saat 18.00’de Lefkoşa Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirecek. Sezon açılışına KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu da katılacak.

 

MHK ve iki hakem TFF seminerine katılıyor


Sezon açılışının ardından MHK Yönetim Kurulu üyeleri ile iki hakem seminere katılacak. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (TFF-MHK)’nun organize edeceği ve 1-4 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek seminere MHK Başkanı Sadık Özbilgehan, MHK Üyesi ve Eğitimci Derviş Atakan ile üst klasman hakemi Kerem Eran ve A klasman hakemi Mustafa Öztugay katılacak. Seminer Sakarya Güral Sapanca Hotel’de düzenlenecek.

 

İlk kamp İzmir’de


Futbol hakemlerinin her yıl gerçekleştirdiği sezon öncesi kampı da bu yıl 9-13 Ağustos tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek. KTFF, MHK ve Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (KTFHGD) işbirliğinde organize edilecek kampa 50 kişi katılacak. Kamp süresince; eğitim çalışmaları, toplantılar ve sosyal aktiviteler programa eklenirken hakemler günü çift idmanla kapatacak.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER