Hamitköy, planlama bekliyor

banner37

Süper Lig ekiplerinden Hamitköy, yeni sezon öncesi saha çalışmalarına henüz başlamadı. Lefkoşa’nın kırmızı siyahlı takımı, teknik direktör Ahmet Sakallı’nın oyuncularına verdiği bireysel çalışma programı ile sürecin ne getireceğini beklemeye devam ediyor

Hamitköy, planlama bekliyor
banner99

Şükrü BURAĞAN


Sakallı: Oyuncularım bireysel salon çalışması yapıyor


Takıma Sabri ve Raif gibi iki önemli takviye yapan, bunun yanında deneyimli golcü Mehmet Çil’i kadrosuna katan Hamitköy, geçtiğimiz sezon kendilerinde kiralık olarak yer alan Burak Aşar’ı Çetinkaya’dan bonservisli olarak transfer etti.


banner134
Hamitköy Teknik Direktörü Ahmet Sakallı, Futbol Federasyonu’nun planlamasına göre hareket edeceklerini, şu anda oyuncuların bireysel salon çalışması yaptıklarını belirterek, sahaya henüz ayak basmadıklarını belirtti.

“8 haftalık hazırlık sürecinde gerekli çalışmaları yapacağız”


Verilecek 8 hafta hazırlık sürecinin yeterli olacağı için beklemeyi tercih ettiklerini ifade eden Sakallı, iyi bir hazırlık süreci geçirmek için planlamalarının hazır olduğunu ifade etti.


Hazırlık sürecinde takımın eksiklik duyduğu noktaları belirleyerek başkanlarından transfer talebinde bulunabileceklerini de ifade eden Sakallı, doğru adımlar atmak için titiz davranacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75