banner6

Haskasap kupasını aldı

banner37

2016 Rapa Drift Şampiyonası ödül töreni geçtiğimiz haftasonu Lefkoşa’da yapıldı. Gecede 2016 şampiyonu Enver Haskasap ve dereceye giren yarışmacılar kupalarını aldı.

Haskasap kupasını aldı
banner151 banner143

Çağın ÖZILGAZ

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün (KKOK) düzenlediği KKTC 2016 Rapa Drift Şampiyonası’nda şampiyonluğa ulaşan Enver Haskasap ve dereceye giren yarışmacılar geçtiğimiz hafta sonu yapılan törenle kupalarını aldılar. Lefkoşa’da bulunan Barricade Lounge & Bar’da yapılan gecede 2016 Drift Şampiyonu Enver Haskasap, ikinci Celal Bozbeyli, beşinci İzer Özvurulmuş ve altıncı Akay Akbil kupalarını aldı. Şampiyona üçüncüsü Edim Macila ve dördüncüsü Kerim Beşok geceye mazaretli olarak katılamazken sezon boyunca mücadele eden yarışmacılara KKOK Başkanı Zeki Topcu ve Drift Komitesi Başkanı Erdal Şamil tarafından katılım plaketleri takdim edildi.

Uzun bir aranın ardından bu sezon turnuva şeklinde hayata geçirilen KKOK 2016 Zeka Özteknik Karting Kupası’nda mücadele eden yarışmacılara da KKOK Karting Komitesi Başkanı Osman Pozan ve Sıtkı Erden Sine tarafından katılım plaketleri verildi. Gecede kısa bir konuşma yapan 2016 Rapa Drift Şampiyonası ikincisi Celal Bozbeyli, sezon boyunca desteğini esirgemeyen arkadaşlarına ve sponsorlarına teşekkür etti. Bozbeyli ayrıca başarılı organizasyonlarla hayata geçmesinde emeği geçenlere de teşekkür etti.

Şampiyon Enver Haskasap ise gerek Rapa Drift Şampiyonası’nda, gerek güney kesimde ve avrupa da NEÜ Drift Team olarak başarılı yarışlar çıkardıklarını, bu sezon hedeflerini büyüttüklerini söyledi. Haskasap bu sezon Avrupa’da tüm sezonu takip etmek istediklerini söyleyerek destek olan herkese teşekkürlerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 10:16
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104