Havalı atışlar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Havalı Silahlar Federasyon Kupası yarışması UKÜ Spor Kompleksi, Arena Salonu Havalı Atış Poligonu'nda gerçekleşti

Havalı atışlar
  • 11 Nisan 2018, Çarşamba 13:11

İki gün süren Havalı Tabanca ve Tüfek yarışmaları UKÜ Spor Kompleksi, Arena Salonu Havalı Atış Poligonu'nda yapılan atışların ardından tamamlandı. International Shooting Sport Federation (ISSF) kurallarının geçerli olduğu müsabakalarda toplam 48 sporcu katılım gösterdi.

 

Dereceler:

Tüfek Büyük Erkekler:
1- Tolgay Boyacıoğlu ( Güv.K.K’lığı ), 2- Mehmet Olgun (Lefkoşa A/A), 3- Hamza Kır (Alayköy A/A) 

Tüfek Genç Erkekler: 1-Burak Yıldırım  (Lefkoşa A/A), 2-Tolga Kansu   (Alayköy A/A), 3-Muhsin Gürün  ( Alayköy A/A )

Tüfek Yıldız Erkekler: 1-Meriç Çetin ( UKÜ Spor Birliği)

Tüfek Teşvik Ödülü:1-Onur Ulaş ( Alayköy A/A )

Tüfek Büyük Kadınlar: 1- Ece Çetinler ( Güv.K.K’lığı ), 2- Pınar Kavas   (Lefkoşa A/A), 3- Leyla Yorgancıoğlu (Lefkoşa A/A)

Tüfek Genç Kadınlar: 1-Sena Dinçer   (Levent Atıcılık), 2-Laden Efendi  (UKÜ Spor Birliği), 3-Şerife Kılınç (Levent Atıcılık )

Tabanca Büyük Erkekler: 1- Burak Özcem(Polis Genel Müdürlüğü), 2- Hüseyin Mıstıkoğlu (Polis Genel Müdürlüğü ), 3- Şeref Erdoğan  (Güv.K.K’lığı)

Tabanca Genç Erkekler: 1-Tamer Yiğit Soykan ( Alayköy A/A ), 2-Berkay Yavuz (Lefkoşa A/A)

Tabanca Büyük Kadınlar: 1- Gülbahar Avcı (Güv.K.K’lığı), 2- Güleser Arslan (Güv.K.K’lığı), 3- Sezin Yıldırım (Güv.K.K’lığı)

Tabanca Genç Kadınlar: 1-Tuğçe Kılınç (Güv.K.K’lığı), 2-Şerife Kılınç( Levent Atıcılık )

 

Kulüpler:

Tüfekte: 1  Güvenlik Kuv.K’lığı, 2. Lefkoşa A/A, 3. Alayköy A/A

Tabancada: 1. Polis Genel Müdürlüğü, 2. Polis Genel Müdürlüğü

Paralimpik: Paralimpik Tüfek Bayan1. Emine Bozkurt (Rekor) (Levent Atıcılık), Paralimpik Tüfek Bayan Destekli 1. Özlem Sesli (Levent Atıcılık), Paralimpik Tüfek Bayan Dirsekli 1. Hürmüs Atakanlı (Rekor) (UKÜ Spor Birliği), Paralimpik Tüfek Erkek Destekli 1. Orkun Bozkurt (Rekor) (UKÜ Spor Birliği), Paralimpik Tüfek Erkek 2. Besim Zafersoy (UKÜ Spor Birliği), Paralimpik Tabanca Bayan Destekli 1. Pınar Yağmur (Levent Atıcılık), Paralimpik Bayan Tabanca 1. Emine Bozkurt (Levent Atıcılık)

Paralimpik Tabanca Erkek: 1- Ahmet Akdeniz (UKÜ Spor Birliği), 2- Günay Kibrit (UKÜ Spor Birliği)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık