banner6

Havalı’dan Akdurak’a ziyaret

banner37

Havalı’dan Akdurak’a ziyaret
banner150 banner151 banner143

Kıbrıs Türk Yelken-Motor-Kürek Federasyonu Başkanı Mehmet Salih Havalı, Dünya Yelken Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak’a ziyarette bulundu.


Yelken sporunun gelişimine yönelik iki ülke Federasyonları arasında yapılacak işbirliğinin görüşüldüğü toplantıda, taraflar birbirlerine yeni dönemde başarı ve iyi dileklerini iletti.

Akdurak: Her türlü desteği vermeye hazırız


Başkan Akdurak, KKTC yelkenciliğinin gelişimi, ülkemiz sporcularının ulusal ve uluslararası yarışmalara katılımlarının sağlanması, kulüp, sporcu, antrenör ve hakemlerin gelişimleri için federasyonlarının tüm imkanları ile her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Havalı: İlk kez bir uluslararası organizasyonda yer aldık
 


Başkan Havalı, bu vesileyle Girne Deniz Kulübü, Girne Alsancak Yelken İhtisas Kulübü, Akdeniz Yelken Kulübü başarılı sporcularının ilk kez uluslararası bir yarışma olan 10. Bodrum Uluslararası Optimist Yelken Yarışlarına katılımları için desteklerinden dolayı Başkan Akdurak’a teşekkür etti.


Bodrum’da 23 ülke, 300 optimist yelkenci sporcunun yer aldığı yarışlarda, sporcularımız ülkelerini başarıyla temsil ederek deneyimlerini artırdı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110