Hayat kadınlarıyla parti başına iş açtı

banner37

İngiltere Premier League ekiplerinden Manchester City'li Kyle Walker'ın, evinde iki hayat kadınıyla parti yaptığı İngiliz basınında yer aldı. Walker, olayın ertesi günü ise sosyal medya hesabından "Evde kal, güvende kal" mesajı paylaştı. İngiltere'de hükümet, pazar günü Koronavirüs’le mücadele için sosyal mesafe kurallarını yürürlüğe koyarken, Walker'ın buna uymaması başına iş açtı

banner87
Hayat kadınlarıyla parti başına iş açtı
banner90
banner8

Manchester City, olayın basına yansıması sonrası bir açıklama yayımladı ve "Kyle Walker'ın özel hayatı olmasına karşın, tabloid gazetelerinde karantina sürecine aykırı hareketlerinden haberdarız. Futbolcular, evrensel role modelleridir ve çalışanlarımız ile oyuncularımız inanılmaz çaba gösteren sağlık çalışanlarına Covid-19'la mücadele için ellerinden gelen yardım için çalışıyor. Kyle'in davranışları bu çabaları boşa çıkarmaktadır. Bu iddialar, Kyle'ın açıklamaları ve özür dilemesini duymaktan hayal kırıklığı içerisindeyiz. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili bir disiplin soruşturması başlatılacaktır" denildi.


Kyle Walker, Premier League'de kurallara uyun dedikten sonra buna uymayan 2. oyuncu oldu. Daha önce de Aston Villa kaptanı Jack Grealish sosyal medyadan video paylaşarak taraftarları evde kalmaları konusunda uyarmış, daha sonra da bir trafik kazasına karışmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75