Hedef yarı final

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Nicosia Group Kıbrıs Kupası'nda Çeyrek Final kuraları 10 Şubat Pazartesi günü çekiliyor. KTFF Ahmed Sami Topcan Toplantı Salonu'nda gerçekleşecek olan kura çekimi saat 15.00'te başlayacak

Hedef yarı final
banner90
banner8

Tur çift maç eliminasyon sistemine göre oynanacak


Çeyrek Final kura çekimine Çetinkaya, Mağusa Türk Gücü, Küçük Kaymaklı, Yenicami, Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı, Cihangir ve Göçmenköy takımları katılacak. Çift maç eliminasyon sistemine göre oynanacak çeyrek final maçlarında ilk maçlar 26 Şubat Çarşamba günü oynanırken, ikinci maçlar da 11 Mart Çarşamba günü yapılacak.

banner134
Ödüller Çeyrek Final'den itibaren başlayacak


Çeyrek finale kalan takımların belirlenmesinin ardından Nicosia Group ile KTFF arasında imzalanan protokol gereği olan ödül miktarlarını alacak olan takımlar da belirlendi. Daha önce açıklanan miktarlar doğrultusunda Nicosia Group Kıbrıs Kupası’nı kazanan takım 90 bin TL alacak, finalistin para ödülü ise 50 bin TL olacak. Yarı finalde elenen takımlar 15’er bin TL, çeyrek finalde kupaya veda edecek takımlar ise 7 bin 500’er TL kazanacak.

Futbolseverlere özel ödüller


Öte yandan bir kişi de yapılacak çekilişle birlikte Nissan March marka araba kazanma fırsatı yakalayacak. Yapılacak çekilişle 2 kişiye Sunny 46 ekran televizyon, yine 2 kişiye de I Phone 11 cep telefonu verilecek. Maçları takip eden her futbolsevere 1 bilet verilirken, kazananlar Nicosia Group Kıbrıs Kupası finalinde yapılacak çekilişte duyurulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75