Hentbolda dev organizasyon

banner37

KKTC Hentbol Federasyonu ağustos ayında uluslararası bir turnuvaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2019 yılı yaz ayında İtalya’nın Terramo kentinde düzenlenen hentbol turnuvasına katılan kafilemiz kurduğu ikili ilişkiler kapsamında benzer bir organizeyi ülkemize taşıyor

banner87
Hentbolda dev organizasyon
banner8

Avrupa Hentbol Federasyonu’ndan sonra dünyada en çok üyeye sahip Asya Hentbol Federasyonu’nun Genel Sekreteri ve aynı zamanda Pakistan Hentbol Federasyonu Başkanı Muhammad Shafiq’in de aralarında bulunduğu konuklar KTSYD Merkezi’nde basın önüne çıktılar.

320 sporcu geliyor


Intermania World Cup Organizasyon Başkanı PierLuigi Montauti, sonuna kadar Kuzey Kıbrıs’ın yanında olduklarını söyledi. Asya Hentbol Federasyonu Genel Sekreteri ve Pakistan Hentbol Federasyonu Başkanı Muhammad Shafiq ise Kuzey Kıbrıs hentbolcularının yanında olduğunu söyleyerek hentbolcularımızı Pakistan’a davet etti. Federasyon Başkanı Bahadır Ayhan, 19-23 Ağustos’ta “Famagusta Cup” ismi ile düzenlenecek turnuva için birçok ülkeden 320 sporcunun ülkemize gelmesini beklediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2020, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108