banner6

Hentbolda ödüller verildi

banner37

Hentbolda ödüller verildi
banner99

   KKTC Hentbol Federasyonu önceki akşam düzenlediği Gala Gecesi ile başarılı takımları ödüllendirdi. Özel ödüllerin de takdim edildiği gece The Elysium Park’ta gerçekleştirildi.

   Yıldızlar, gençler ve büyükler liginde sezonun en iyi oyuncularının da açıklandığı gecede gol kralları, kraliçeleri ve büyükler liginde ilk üç sırayı alan ekiplere de kupaları verildi.

Yıldız Kızlar

En Centilmen Takım: DİGEM

Gol Kraliçesi: Esra Şahin (UKÜ), Kayra Kaya (Esentepe)

Kaleci: Özlem Atay (UKÜ)

Sol Kanat: Sonuç Koç (Darbaz)

banner134

Sol Oyun Kurucu: Esra Şahin (UKÜ)

Orta Oyun Kurucu: Melisa Çamlı (UKÜ)

Sağ Oyun Kurucu: İrem Çeler (YDÜ)

Sağ Kanat: Gülem Atay (UKÜ)

Pivot: Bira Çağla Torman (UKÜ)

Yıldız Erkekler

En Centilmen Takım: Darbaz

Gol Kralı: Lilion (Serdarlı)

Kaleci: Mert Gargınsu (YDÜ)

Sol Kanat: Doğuş Konaç (Darbaz)

Sol Oyun Kurucu: Emre Mutlu (Esentepe)

Orta Oyun Kurucu: Egecan Açıkportal (Esentepe)

Sağ Kanat: Arda Kahraman (YDÜ)

Pivot: Cemali Aktaş (Esentepe)

Genç Kızlar

En Centilmen Takım: UKÜ

Gol Kraliçesi: Aysu Manıcıoğlu (YDÜ)

Kaleci: Özlem Atay (UKÜ)

Sol Kanat: Esra Şahin (UKÜ)

Sol Oyun Kurucu: Deniz Yıldız (UKÜ)

Orta Oyun Kurucu: Melisa Çamlı (UKÜ)

Sağ Oyun Kurucu: Aysu Manıcıoğlu (YDÜ)

Sağ Kanat: Gülem Atay (UKÜ)

Pivot: Büşra Yıldız

Genç Erkekler

En Centilmen Takım: Yükseliş

Gol Kralı: Görkem Nurdal (UKÜ)

Kaleci: Gültekin Aşık (UKÜ)

Sol Kanat: Dennis Hudeck (YDÜ)

Sol Oyun Kurucu: Ahmet Şanverdi (UKÜ)

Orta Oyun Kurucu: Berkem Nurdal (UKÜ)

Sağ Oyun Kurucu: Oğuz Alp İnan (UKÜ)

Sağ Kanat: Görkem Nurdal (UKÜ)

Pivot: Batuhan Kurtbey (UKÜ)

Büyük Kadınlar

En Centilmen Takım: YDÜ

Gol Kraliçesi: Tiana Petkoviç (Esentepe)

Kaleci: Çağla Engin (YDÜ)

Sol Kanat: Denitsa Koleva (DAÜ)

Sol Oyun Kurucu: Tijana Petkoviç (Esentepe)

Orta Oyun Kurucu: Cansın İskender (YDÜ)

Sağ Oyun Kurucu: Büşra Karabıyıkoğlu (YDÜ)

Sağ Kanat: Büşra Çete (UKÜ)

Pivot: Sevgi Şengün (Esentepe)

Lig Üçüncüsü: Esentepe

Lig İkincisi: DAÜ

Lig Şampiyonu: YDÜ

Büyük Erkekler

En Centilmen Takım: MGA

Gol Kralı: İbrahim Kahyaoğlu (MGA)

Kaleci: Tansu Kofalı (KKTC Fenerbahçeliler Der.)

Sol Kanat: Doğay Ever (YDÜ)

Sol Oyun Kurucu: Özden Demiralp (DAÜ)

Orta Oyun Kurucu: Andri Matiuk (DAÜ)

Sağ Oyun Kurucu: Samet Kösetürk (DAÜ)

Sağ Kanat: Ahmet Altan (YDÜ)

Pivot: Ahmet Beyaz (DAÜ)

Lig Üçüncüsü: UKÜ

Lig İkincisi: YDÜ

Lig Şampiyonu: DAÜ

Fotoğraflar / Mustafa EVLİYA

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104