Hentbolda U16’ların mücadelesi

banner37

Hentbolda U16’ların mücadelesi
banner99

Hentbol U-16 Liginde ikinci hafta dün oynanan 4 karşılaşma ile tamamlandı. Erkeklerde MGA-UKÜ, Özgür Adımlar – Yükseliş takımları mücadele ederken, kadınlarda ise Şahlan – Ozanköy, UKÜ-DİGEM takımları karşılaştı.

İki kategoride karşılaştılar


banner134
Erkekler mücadelesinde MGA ile UKÜ takımları karşı karşıya geldi. İlk devresi 9-9 berabere tamamlanan karşılaşmayı 18-12 kazanan taraf MGA takımı oldu.  Günün ikinci karşılaşmasında ise kadınlar mücadelesinde UKÜ ile DİGEM karşı karşıya gelirken, ilk devreyi 8-6 mağlup kapatan DİGEM, ikinci devre daha iyi bir mücadele ortaya koyarak karşılaşmayı 11-14’lük skorla kapatarak günü galibiyetle tamamlamış oldu. Günün bir başka kadınlar mücadelesinde Şahlan – Ozanköy takımları karşılaşırken, rakibi Şahlan karşısında ilk devreyi 2-6 önde kapatan Ozanköy, karşılaşmayı da 10-13 önde kapatarak maçın kazananı oldu.

İkinci hafta tamamlandı


Hentbol U-16 Liginin kapanış gününde Özgür Adımlar ile Yükseliş takımlara karşı karşıya geldi. Mücadelenin ilk devresi 18-4 Özgür Adımlar üstünlüğü ile kapanırken, maçın genelini iyi götüren Özgür Adımlar, karşılaşmayı da 30-16 kapatarak ikinci haftayı tamamlamış oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75