“Hepi Team” efsaneleri damga vurdu

banner37

 “Hepi Team” efsaneleri damga vurdu
banner99

Ahmet OGAN

Doğu Akdeniz Üniversitesi tarafından organize edilen ülkemizin tek üçlü plaj voleybol olma özelliğini taşıyan geleneksel 9.Osman Maraşlı Plaj Voleybol Anı Turnuvası’na Koopbank “Hepi Team” sponsorluğunda katılan voleybolun milli sporcuları Münür Özbilgen-Ali Duvarcı-İsmail Kovancı damga vurdu.

Efsaneler yenilgisiz


banner134
Voleybolun simge isimleri efsaneler olarak anılan İsmail Kovancı-Ali Duvarcı-Münür Özbilgen üçlüsü Koopbank sponsorluğunda bankanın en yeni ürünü olan “Hepi” ismi altında “Hepi Team” olarak katıldı. İlerleyen yaşlarına rağmen isimlerine yakışır şekilde turnuvada mücadele eden “Hepi Team” takımı namağlup olarak turnuvanın erkekler kategorisini şampiyonlukla tamamladı.

Koopbank ailesine teşekkür edildi


Turnuvada şampiyon olan Münür Özbilgen-Ali Duvarcı-İsmail Kovancı, geçmiş yıllarda gerek kulüp takımlarında gerekse de plaj organizasyonlarında birçok şampiyonluklar elde ettiklerine vurgu yaparak, bu şampiyonluğun kendileri için çok daha anlamlı olduğunun altını çizerek, sponsorları olan Koopbank'a teşekkür ettiler ve bu şampiyonluğu tüm Koopbank ailesine armağan ettiklerini belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75