banner6

Herkesin yüreğine sağlık

banner37

Lider Mağusa Türk Gücü, üst üste alınan 14’üncü galibiyet ile yeni bir rekor kırarken, takımın başarılı çalıştırıcısı geçmişte futbolcu şimdi ise teknik adam olarak bir ilke imza attı

Herkesin yüreğine sağlık
banner150

banner150

banner99

Özel HaberCan İPCİOĞLU

   Mağusa Türk Gücü galibiyet serisini 14 maça çıkararak yeni bir rekora imza attı. Takımın başarılı teknik direktörü Ali Oraloğlu ise geçmişte futbolcu ve aynı zamanda takım kaptanı olarak 2005-2006 sezonunda 13 maçlık seride ekibin içerisinde yer alırken 2022-2023 sezonunda ise teknik direktör olarak bu seriyi 14’e çıkartarak büyük bir başarının altına imza atmış oldu.

   Mağusa ekibi bu sezona fırtına gibi bir başlangıç yaparak bugüne kadar oynadığı karşılaşmalarda sadece Miracle Değirmenlik maçını berabere tamamlamış diğer tüm karşılaşmalarını kazanmıştı. Ligde ikinci devrenin ilk karşılaşmasında Türk Ocağı’nı da 1-0 mağlup eden Gazimağusa temsilcisi galibiyet serisini 14’e çıkararak, kendisine ait olan rekoru da 17 yıl sonra geliştirdi.

Oraloğlu: Amacımız rekoru gidebileceği noktaya kadar geliştirmek

   Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, “Bu başarıda tüm ekibin emeği var, yönetim teknik kadro futbolcular ve kulüp çalışanlarının hepsinin yüreğine sağlık” diyerek amaçlarının rekoru gidebileceği noktaya kadar geliştirmek olduğunu vurguladı.

   Ali Oraloğlu, son oynadıkları Türk Ocağı maçını değerlendirirken ise “Zor bir maç olacağını biliyorduk, rakibimiz devre arasını iyi geçirdi, iyi bir kadroları var ve her zaman ilk maçlar zor olur” şeklinde konuştu. Oraloğlu iki toplarının direkten döndüğünü ve ikinci golü bulamadıkları için tek farka razı olduklarını söyledi.

   Bu haftayı bay geçirecek olmalarına rağmen sanki lig maçı varmış gibi hazırlanacaklarını belirten Ali Oraloğlu, genç takım ile hafta sonu bir hazırlık maçı yapmak için planları olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104